Blije këtë produkt
690 Lekë

Bommberi dhe lojtarët rezervë, Koha për gol ( Botuar nga: Argeta LMG në 2019 )

Autori:  Philip Osbourne
Përkthyesi:  Erion Kristo

Prej shumë kohësh ata kanë qenë lojtarët rezervë dhe mezi presin rastin e duhur për të treguar sa u vlen lëkura. Ata duan shpagim dhe duan t’u tregojnë të gjithëve se Ngrohësit e stolit janë kampionë të vërtetë në fushë dhe në jetë.

Çmimi: 690 Lekë
Blije këtë produkt
690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 192 99 8
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 145
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 15 mm

Njihu me Autorin

Philip Osbourne -

Autori bestseller i botuar në 40 vende të botës. Philip Osbourne ka lindur në Portsmouth, NH. Prej shumë vitesh i përkushtohet skenarëve të filmave dhe librave vizatimorë për tregun arnerikan (mes tyre Jenna me Jim Fern dhe Joe Rubenstein, me kolonë zanore të Paul di Anno, pjestar të grupit Iron Malden), ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania