Blije këtë produkt
900 Lekë

Binjaku i tretë ( Botuar nga: Dudaj në 2006 )

Autori:  Ken Follett
Përkthyesi:  Elona Mistrovica

Një shkencëtare e re gjenetiste e quajtur Xheni Ferrami po bën një kërkim mbi formimin e personalitetit dhe ndryshimin e sjelljes së binjakëve. Papritmas, duke u futur në një sistem kompjuterik shumë të rezervuar të FBI-së, ajo zbulon dy binjakë krejtësisht identikë, por të lindur nga nëna të ndryshme dhe kupton që dikush po përpiqet ta ndalë në çfarëdolloj mënyre. Përse hetimet e saj shqetësojnë një shoqëri lider në fushën e biogjenetikës? A ka mundësi që të jenë kryer eksperimente të fshehta klonimi mbi kavie njerëzore të pavetëdijshme për këtë? Dhe në ç'mënyrë gjendet i përfshirë në këtë histori edhe një kandidat për presidencën e Shteteve të Bashkuara?

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-33-71-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 512
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania