Blije këtë produkt
650 Lekë

Billi dhe përbinëshat e vegjël ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Zanna Davidson

Billi është në telashe me një djalë në shkollë, që e ngacmon shumë... Për më tepër, përbindëshat e vegjël duan të shkojnë në shkollë bashkë me Billin. Ai nuk do. Por ndoshta, me këta përbindësha vërdallë, gjërat do të shkojnë më mirë sesa kujton Billi.

Çmimi: 650 Lekë
Blije këtë produkt
650 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928084699
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 75
  • Përmasat e librit: 145 x 215 x 10 mm

Njihu me Autorin

Zanna Davidson -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania