Blije këtë produkt
1100 Lekë

Bija e fatit ( Botuar nga: Dudaj në 2018 )

Autori:  Isabel Allende
Përkthyesi:  Amik Kasoruho

Bija e fatit është historia prekëse e Eliza Somersit,një gruaje të re që jeton midis dy kulturave dhe i hyn një rruge plot aventura.Si fëmijë i gjetur kilian,e rritur nën mrojtjen e një familjeje angleze në Valparaizo ,ende pa mbushur mirë të shtatëmbëdhjetat,përplaset me të papriturat e një bote të pamëshirshme.Kërkimet për të dashurin,i cili nuk i rezistoi dot tundimit të dehjes nga ri kaliforian ,e kthejnë vajzën e papërvojë në një grua të vetëdijshme dhe në fund të odisesë,Eliza është fare pranë vetvetes.

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-0-548-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 480
  • Përmasat e librit: 133 x 200 x 31 mm

Njihu me Autorin

Isabel Allende -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania