Blije këtë produkt
800 Lekë

Big Neti Godet Përsëri ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2019 )

Autori:  Lincoln Peirce
Përkthyesi:  Nikolla Langore

BIG NETI DO T’UA KALOJË TË GJITHË TË TJERËVE! Por, nuk do të jetë e lehtë. - Ai ka përballë Xhinën, armiken e tij të përhershme, e cila mund të prishë gjithçka! Do të fitojë apo do të humbë Neti? Do të arrijë atë që do, apo do të dështojë? Apo, do të përfundojë PËRSËRI... në dhomën e dënimit?

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: ISBN: 978-9928-00-31
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 216
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Lincoln Peirce -

Lincoln Peirce Është karikaturist dhe shkrimtar, autor i serisë bestseller të New York Times: Big Neti. Libri i parë, Big Neti - Rebel në shkollë u përzgjodh në Fanfare List të librave më të mirë për vitin 2010 të Horn Book Magazine dhe në dhjetë më të mirët e BarnesandNoble.com. Gjithashtu, ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania