Blije këtë produkt
1500 Lekë

Biblioteka ime e vockël ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Autori:  Grup autorësh

Vogëlushët njihen me botën që i rrethon: me kafshët, frutat, numrat, format, lodrat dhe konceptet e para.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-177-03-2
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 250 x 240 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania