Blije këtë produkt
1300 Lekë

Biblioteka e mesnatës ( Botuar nga: Botart në 2021 )

Autori:  Matt Haig
Përkthyesi:  Besnik Rika

Jeta e Norës po shkon keq e më keq. Në mesnatën e ditës së fundit në këtë jetë, ajo e gjen veten në një bibliotekë. Aty i jepet mundësia të zhbëje keqardhjet e saj dhe të provojë çdo jetë tjetër, që ajo do të kishte dashur të jetonte. I gjithë kalvari i jetëve që ajp provon, ngre një pyetje tepër të rëndësishmne: "Kur të jepen mundësi të pafundme, cila është mënyra më e mirë për të jetuar?".

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928341303
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 302
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 25 mm

Njihu me Autorin

Matt Haig -

MATT HAIG është autori më i mirë bestseller, i cili ka shkruar librat "Arsyeja për të qenë i gjallë", "Shënime mbi një planet nervoz", si dhe gjashtë novela për të rritur, të cilat kanë marrë vlerësimet më të larta. Midis të tjerave, përmendim librat "Si ta ndalësh kohën", "Njerëzit" dhe ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania