Blije këtë produkt
900 Lekë

Bëra një pandespanjë për ju ( Botuar nga: Fan Noli në 2021 )

Autori:  Mario Levi
Përkthyesi:  Lindita Xhanari

Dhe ja kështu edhe unë kur qëndroja e vetmuar netëve luaja me veten time këtë lojë. Nuk kisha frikë aspak të qëndroja brenda errësirës në shtratin tim. Pa e ditur dhe pa e kuptuar e kisha edukuar veten me këtë lloj errësire. Atje sodisja e vetme filmat e mi. Filmat e mi. Sepse këtë herë nuk ishin filmat e të tjerëve, por ishin filmat që xhiroja unë. Ishin filmat që nuk mund t'ia tregoja askujt, madje filmat që nuk do të mund t'ia tregoja asnjeriu.....

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928342249
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 390
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 145 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania