Blije këtë produkt
500 Lekë

Beni dhe Ana ( Botuar nga: Albas në 2016 )

Autori:  Peter Hertling

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-798-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 100
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 8 mm

Njihu me Autorin

Peter Hertling -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania