Blije këtë produkt
600 Lekë

Bëmat e Estes dhe Kokosë - Ditari i Estes ( Botuar nga: Albas në 2021 )

Autori:  Natasha Poroçani

Nëse je duke lexuar faqen e fundit të këtij libri. kjo do të thotë që tashmë ti je njohur me Bëmat e Estes dhe Kokosë. Pra,ti e di që Bëmat e Estes dhe Kokosë është një seri librash me rrëfime nga jeta e përditshme e tre fëmijëve të vegjël,që jetojnë në një shtëpi rozë.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928356307
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 5 mm

Njihu me Autorin

Natasha Poroçani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania