Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
500 Lekë

Bëmat e Estes dhe Kokosë ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Autori:  Natasha Poroçani

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-282-34-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 56
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 5 mm

Njihu me Autorin

Natasha Poroçani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania