Blije këtë produkt
1000 Lekë

Bashkë me Erën I ( Botuar nga: INFBOTUES në 2009 )

Autori:  Margaret Michell
Përkthyesi:  Klodian Briçi

Historia e dashurisë më të madhe e kohës sonë, historia e Skarletë O'Harës dhe e Ret Batlerit. Libri i Margaret Miçëllit është një nga romanet më të bukura që janë shkruar ndonjëherë. Ai është përkthyer në më shumë se 40 gjuhë të botës, dhe tirazhi i tij ka kapur shifrën prej dhjetëra milionë kopjesh të shitura. Sot, rreth një shekull pas botimit të parë, arritjet e tij janë të pakrahasueshme, dhe mbetet një nga sagat amerikane më të dashura që është shkruar ndonjëherë...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-789-5-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 552
  • Përmasat e librit: 145 x 207 x 30 mm

Njihu me Autorin

Margaret Michell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania