Blije këtë produkt
1000 Lekë

Ballafaqime politike në Shqipëri (1897-1942) ( Botuar nga: Vllamasi në 2012 )

Autori:  Sejfi Vllamasi

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2012)
  • Botuar në: 2012
  • ISBN-13: 978-9928-140-54-8
  • Nr. faqe: 552
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Sejfi Vllamasi -

Sejfi Vllamasi (1883-1975) qe veprimtar i çështjes kombëtare para Pavarësisë, deputet dhe veprimtar politik në Shqipëri. Lë të shkruar kujtimet e veta me titullin Ballafaqime politike në Shqipëri (1899-1942) nën përkujdesjen e historianit Marenglen Verlit, një vepër mjaft e kërkuar nga lexuesit ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania