Blije këtë produkt
1100 Lekë

Babai i pasur , Babai i varfër ( Botuar nga: TITANIC në 2016 )

Autori:  Robert T. Kiyosaki
Përkthyesi:  Kushtrim Islami

Çfarë u mësojnë të pasurit fëmijëve të tyre që nuk ua mësojnë klasa e varfër dhe e mesme!"Babai i pasur, babai i varfër" do :-t'ua rrënojë mitin se keni nevojë për të ardhura më të mëdha për t'u bërë të pasur-ta sfidojë besimin se shtëpia juaj është burim financiar -t'u tregojë prindërve pse ata nuk mund të mbështeten në sistemin shkollor për t'i mësuar fëmijët e tyre pëe paratë-t'u mësojë si t'i definoni burimet dhe shpenzimet financiare -t'u mësojë si t'i mësoni fëmijët tuaj për paratë,që të jenë më të suksesshëm financiarisht në të ardhmen.

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: TITANIC (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9951-8688-4-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 272
  • Përmasat e librit: 145 x 200 x 22 mm

Njihu me Autorin

Robert T. Kiyosaki -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania