Blije këtë produkt
1000 Lekë

BTS ( Botuar nga: Muza Botime në 2021 )

Autori:  Adrian Besley
Përkthyesi:  Tea MetaniXhorxhina Jani

JU NJOHIM ME BTS, MBRETËRIT E K-POPIT, NË BIOGRAFINË E PARË JOZYRTARE TË GRUPIT QË PO PUSHTON BOTËN! Ma albume që kanë arritur majat e chart-eve dhe me shumë çmime në emër të gupit, BTS tashmë janë një fenomen muzikcr. Përzierja karakteristike e popit me hip-hopin, stili i ueshjeue gjithnjë në ndryshim dhe mbështetja e zjarrtë e ARMY-ve, fansaue të tyre pasionantë, i kanë ndihmuar të fitojnë famë botërore.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928464293
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 220
  • Përmasat e librit: 155 x 235 x 20 mm

Njihu me Autorin

Adrian Besley -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania