Blije këtë produkt
400 Lekë

Aventurat e Piterit ( Botuar nga: Botime Vllamasi në 2017 )

Autori:  Xhuljan Ferzaj

Një surprizë e pret Piterin në përfundim të vitit shkollor dhe në fillim të pushimeve verore. Prindërit e tij kanë përgatitur për të një udhëtim me tren në shtëpinë e foshnjërisë së tij. Një verë plot me të papritura, surpriza dhe miq të rinj e pret Piterin në provincë të Francës.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Vllamasi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 206 62 6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 74
  • Përmasat e librit: 131 x 201 x 7 mm

Njihu me Autorin

Xhuljan Ferzaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania