Blije këtë produkt
1280 Lekë

Aventurat e Lusit në kuzhinë ( Botuar nga: Albas në 2018 )

Autori:  Stela Subashi

25 pjata të larmishme të përgatitura vetëm me 4 hapa të thjeshtë, që do t’ju bëjnë të dashuroheni me përbërësit, dhe të jeni të shëndetshëm falë dobive të tyre.

Çmimi: 1280 Lekë
Blije këtë produkt
1280 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-258-07-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 114
  • Përmasat e librit: 170 x 245 x 8 mm

Njihu me Autorin

Stela Subashi -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania