Blije këtë produkt
150 Lekë

Aventurat e Hundëgungës ( Botuar nga: Erik në 2015 )

Autori:  Ermonela Zoto

Të dashur Mësues, Prindër dhe nxënës! Pas librit të parë didaktik për fëmijet e kopshteve 'MARIUSI SHKON NË KOPËSHT", në dorën tuaj vjen ky libër i ri për nxënësit e shkollës fillore. Në fund të çdo kapitulli, do të gjeni disa pyetje, me qëllim që nxënësi jo vetëm të argëtohet duke lexuar përrallën, por edhe të kuptojë sa më mirë përmbajtjen e saj. Përveç përrallës së ndarë në shtatë kapituj, do të keni mundësinë të mësoni edhe shtatë vjersha të thjeshta dhe edukuese, për t’i recituar. Mos harroni të ngjyrosni figurat!

Çmimi: 150 Lekë
Blije këtë produkt
150 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Erik (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-123-37-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 28
  • Përmasat e librit: 168 x 240 x 2 mm

Njihu me Autorin

Ermonela Zoto -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania