Blije këtë produkt
600 Lekë

Aventura e madhe e pinguinit të vogël ( Botuar nga: Aeditions në 2017 )

Autori:  Shtëpia Botuese
Përkthyesi:  Anxhela çikopano

Pinguini i vogël ishte mërzitur duke tundur këmbët dhe duke luajtur vetëm , derisa një ditë pulëbardha i tha se duhej të nisej të gjente Aventurën. Po ku duhej të kërkonte fillimisht pinguini i vogël dhe a e ëndërronte vërtet Aventurën? Bashkohu me pinguinin e vogël në një udhëtim që ndodh veç një here në jetë , teksa ai viziton vende të mrekullueshme dhe njeh shumë personazhe të rinj .

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-240-11-8
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 21
  • Përmasat e librit: 230 x 230 x 10 mm

Njihu me Autorin

Shtëpia Botuese -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania