Blije këtë produkt
700 Lekë

Automjete zhurmëshumë ( Botuar nga: Aeditions në 2011 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Treni i vogël i kaltër ka marrë rrugën për në qytet, por avulli ka nisur të soset. Kush mund t'i vijë në ndihmë? Shtypni butonët dhe mbani vesh e dëgjoni tingujt zbavitës të automjeteve zhurmëshumë, që has gjatë rrugës për në qytet, treni i vogël i kaltër.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2011)
  • Botuar në: 2011
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-41-20-7
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 8
  • Përmasat e librit: 215 x 220 x 12 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania