Blije këtë produkt
800 Lekë

Autobuzi i Drithërimave 3 ( Botuar nga: në 2019 )

Autori:  Paul Van Loon
Përkthyesi:  Ilira Shurbani

Kujtuat se tmerri i Autobusit të drithërimave mbaroi kur shpikësi i tij, shkrimtari-vampir P. Onoval, vdiq? Jeni gabuar: ja ku mbërrin Edi Gj., Gjeniu i Kompjuterit që ringjall vampirin përmes një rituali makabër. Por Onovali i ringjallur mund të veprojë vetëm në internet, në realitetin virtual, të prodhuar nga kompjuteri... Veç nëse ai arrin të thithë tre djem dhe një vajzë, atëherë ruhuni... ai mund të kthehet në botën tonë. Kjo gjë u ndodh Riçardit Berrit , Lidias dhe Shakirit që kapen nga Edi dhe jetojnë si protagonistë të tmerruar në aventurat virtuale (që janë po aq të vërteta sa jeta) dhe rrezikojnë të bëhen përgjithmonë skllevërit e Onovalit...

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 292 29 2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 247
  • Përmasat e librit: 141 x 208 x 16 mm

Njihu me Autorin

Paul Van Loon -

Paul van Loon eshte shkrimtar prej me shume se 30 vjetesh dhe ka fituar shume here cmimet me te rendesishme per letersine per femije. Por krenaria e shkrimtarit jane lexuesit: ka me shume se nje milion lexues, qe i lexojne librat e tij ne shume gjuhe te botes! Ilustrues, muzikant dhe shkrimtar. Paul van Loon ka ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania