Blije këtë produkt
1000 Lekë

Autobusi i energjisë ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2021 )

Autori:  Jon Gordon
Përkthyesi:  Anila Duka

Autobusi i Energjisë një libër bestseller ndërkombëtar, i shoqëron lexuesit në një udhëtim frymëzues, i cili u hap mendjen dhe zbulon 10 sekrete për t'iu qasur jetës dhe punës me anën e të menduarit pozitiv e të drejtpërdrejtë, që të çon drejt përmbushjes në punë dhe në shtëpi. Jon e gërsheton këtë histori tërheqëse me mendime të holla, duke ofruar një udhërrëfyes të fuqishëm për të kapërcyer pengesat dhe për të nxjerrë më të mirën nga vetja dhe nga skuadra. Kur t'i hipni autobusit të energjisë, do të shijoni udhëtimin e jetës.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 00 467 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 248
  • Përmasat e librit: 140 x 206 x 23 mm

Njihu me Autorin

Jon Gordon -

www.JonGordon.com

JON GORDON me librat e tij bestseller dhe fjalimet që mban, ka frymëzuar lexuesit dhe publikun anembanë botës. Parimet e tij janë vënë në provë nga trajnerë dhe ekipe të ndryshme në NFL, NBA dhe universitete, nga kompanitë e listës "Fortune 500", shkolla, spitale dhe organizata jofitimprurëse. Jon ju ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania