Blije këtë produkt
800 Lekë

Autobusi i Drithërimave 2 ( Botuar nga: Dituria në 2019 )

Autori:  Paul Van Loon
Përkthyesi:  Ilira Shurbani

Mos u ankoni që jeni trembur, sepse ky është NJË LIBËR QË TË TREMB, që të bën të hidhesh përpjetë shumë herë. Jemi në të njëjtin autobus drithërimash, që ndoshta e njihni, që tashmë është rrënuar dhe bllokuar në varrezën e makinave. Jashtë bie shi dhe katër fëmijë që kanë gjetur strehë aty, befas dëgjojnë një zë të mbinatyrshëm që tregon ngjarje rrëqethëse, ndërsa jashtë ulërijnë ujqërit. Por, e keqja vjen më pas, sepse autobusi vihet në lëvizje për NJË EKSKURSION HORRORI ME NJË SKELET NË TIMON.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-292-17-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 236
  • Përmasat e librit: 140 x 207 x 14 mm

Njihu me Autorin

Paul Van Loon -

Paul van Loon eshte shkrimtar prej me shume se 30 vjetesh dhe ka fituar shume here cmimet me te rendesishme per letersine per femije. Por krenaria e shkrimtarit jane lexuesit: ka me shume se nje milion lexues, qe i lexojne librat e tij ne shume gjuhe te botes! Ilustrues, muzikant dhe shkrimtar. Paul van Loon ka ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania