Blije këtë produkt
500 Lekë

Ato pushime supermiushore në pensionin Miramiushka ( Botuar nga: Botime Pegi në 2016 )

Autori:  Jeronim Stilton
Përkthyesi:  Agim Doksani

ATO PUSHIME SUPERMIUSHORE NË PENSIONIN MIRAMIUSHKA... "Për tërë mocarelën e botës, sa shumë aventura më ndodhën para pushimeve! Shpëtova teto Lipën nga zjarri, m'u përmbyt zyra, Mbreti i Patatinave me Djathë më kërcënoi se do të m'i shkulte mustaqet e do të m'i jepte në putër... dhe midhjet e fërguara më ranë plumb në stomak!" Një libër, tërë lojërat zbavitëse për t'u luajtur gjatë pushimeve!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-228-32-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 143 x 186 x 10 mm

Njihu me Autorin

Jeronim Stilton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania