Blije këtë produkt
1000 Lekë

Atlas për fëmijë: Bota e kafshëve ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Aida Mone

Kafshët popullojnë çdo cep të Tokës. Ato zgjedhin për të jetuar vendin që u siguron ushqim dhe mbrojtje. Në këtë libër do të zbulosh se kafshët mund t'i hasësh në çdo mjedis. Gjithashtu do të mësosh për zakonet e tyre, sjelljet e tyre si dhe shumë kërshëri të kësaj bote të mrekullueshme.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-94-40-1
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 45
  • Përmasat e librit: 260 x 800 x 10 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania