Blije këtë produkt
14000 Lekë

Atlas i anatomisë së njeriut ( Botuar nga: Elsevier në 2019 )

Autori:  Frank H. Netter
Përkthyesi:  Grup autoresh

Duke qenë atlasi i vetëm i anatomisë i ilustruar nga mjekët, "Atlasi i anatomisë së njeriut", botimi i 7 - të, sjell pamje jashtëzakonisht të qarta dhe të njohura botërisht, të trupit të njeriut, në këndvështrimin klinik.

Çmimi: 14000 Lekë
Blije këtë produkt
14000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Elsevier (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928471604
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 137
  • Përmasat e librit: 225 x 290 x 30 mm

Njihu me Autorin

Frank H. Netter -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania