Blije këtë produkt
500 Lekë

Atëherë kur ti ( Botuar nga: Botimet Ada në 2016 )

Autori:  Alma Zenellari

Mall Gruaje Malli më rrëzoi dhe pikën e fundit të lotit, U shemb me forcë brenda meje... Gjëmoi Ai, klithi, rrebel para zotit, U shndërrua pelin, gjakut tim ndër deje. Malli m’i lodhi gjymtyrët, zemrën Duke të kërkuar më kot, pashpresë, Demon i heshtjes tënde, brenda meje vrau femrën, Femrën e dashuruar, që pa Ty vdes... Malli, malli, malli, Malli që zhurit shpirtin Dhe djeg për së gjalli...

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Ada (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-223-51-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 80
  • Përmasat e librit: 138 x 199 x 8 mm

Njihu me Autorin

Alma Zenellari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania