Blije këtë produkt
1200 Lekë

Aspekte rreth krijimit dhe zgjidhjes së çështjes shqiptare (shek. XIX-XX) ( Botuar nga: Klean në 2014 )

Autori:  Marenglen Verli

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Klean (2014)
  • Botuar në: 2014
  • ISBN-13: 978-9928-4209-7-8
  • Nr. faqe: 420
  • Përmasat e librit: 141 x 209 x 22 mm

Njihu me Autorin

Marenglen Verli -

Arsimimi: - 1969 përfundimi i shkollës së mesme (Gjimnazi “Petro Nini Luarasi”, Tiranë). - 1973 përfundimi i studimeve të larta (Universiteti i Tiranës, Fakulteti Histori-Filologji, dega histori-gjeografi). Grada shkencore: - Në vitin 1985 fitoi gradën “Kandidat i shkencave historike”, e konvertuar ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania