Blije këtë produkt
1000 Lekë

Arti i brishtë i not giving a fuck - Ditar ( Botuar nga: Minerva në 2022 )

Autori:  Mark Manson
Përkthyesi:  Bledar Kurti

Nga autori bestseller i New York Times, Mark Manson, vjen një ditar bashkëveprues, bazuar në fenomenin ndërkombëtar, "Arti i brishtë i not giving a f*ck" dhe bestsellerin e New York Times, "Çdo gjë është f*cked", me pyetje dhe njohuri të qarta të paraqitura me zërin e tij të paimitueshëm. Ky ditar, sipas stilit klasik të Mark Manson, nuk është diçka që perdoret "një herë në ditë" apo "një here në javë". Mund ta përdorësh kurdoherë. Ose fare. Lëre dhe ktheju sërish. Ose jo.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Minerva (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928265555
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 190
  • Përmasat e librit: 142 x 208 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania