Blije këtë produkt
1400 Lekë

Arratisja e kënasë ( Botuar nga: Mediaprint në 2022 )

Autori:  Alka Joshi
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Pasi arratiset nga një martesë me mblesëri dhe e dhunshme, shtatëmbëdhjetëvjeçarja Lakshmi largohet nga fshati i prapambetur i viteve 1950 drejt qytetit plot gjallë të Xhaipurit. Atje, bëhet artiste e kënasë dhe njeri i besuar, e kërkuar së tepërmi nga gratë e pasura të shtresës së lartë. Por megjithëse i besohen të fshehtat e pasanikëve, kurrë nuk mund t'ua zbulojë atyre të fshehtat e veta.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928085085
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 358
  • Përmasat e librit: 154 x 234 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania