Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
900 Lekë

Armenia dhe Armenët ( Botuar nga: AlbPAPER në 2019 )

Autori:  Berxh Piranjani

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: AlbPAPER (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-05-257-5
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 308
  • Përmasat e librit: 148 x 220 x 20 mm

Njihu me Autorin

Berxh Piranjani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania