Blije këtë produkt
450 Lekë

Ariu i bardhë i Ëndrrave: Joni, Kaltra dhe shtëpiza prej akulloreje ( Botuar nga: Albas në 2019 )

Autori:  Denata Toçe

Një tjetër histori e mrekullueshme për Polon e treguar nga gjyshi Ariu i Bardhë i Ëndrrave. Këtë herë do ndjekim Jonin dhe Kaltrën, shtëpinë e tyre mbi pemë dhe ardhjen në ndihmesë të Ariut të Bardhë të Ëndrrave në rregullimin e saj. Ky libër është vëllimi i tretë në këtë seri me ilustrues Mario Shemaj.

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 300 85 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 28
  • Përmasat e librit: 239 x 201 x 3 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania