Blije këtë produkt
1200 Lekë

Arbni: historik, gjeografik, kishtar dhe politik ( Botuar nga: Akademia e Shkencave e Shqipërisë në 2020 )

Autori:  Aurel Plasari

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Akademia e Shkencave e Shqipërisë (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 237 83 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 294
  • Përmasat e librit: 154 x 230 x 18 mm

Njihu me Autorin

Aurel Plasari -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania