Blije këtë produkt
450 Lekë

Antoni dhe Kleopatra ( Botuar nga: Kurti Publishing në 2004 )

Përkthyesi:  Çezar Kurti

"Ajo të varroset bri Antonit të saj! S'do të ketë varr mbi tokë me një çift Kaq famëmadh! Por ngjarje të mëdha Si kjo trondisin dhe fajtorët. Fati I tyre është po aq për t'u dhimbsur Sa dhe lavdi' e tyre që të bën Të qash". -W. Shakespeare, “Antoni dhe Kleopatra”

Çmimi: 450 Lekë
Blije këtë produkt
450 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Kurti Publishing (2004)
  • Botuar në: 2004
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 09717938-3-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 180
  • Përmasat e librit: 127 x 198 x 8 mm

Njihu me Autorin

William Shakespeare -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania