Blije këtë produkt
1200 Lekë

Antologji e poezisë bashkëkohore greke ( Botuar nga: Berk në 2021 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Sokol Çunga

Prapa kodrave nuk ka jetë prapa kodrave është vetëm shajnia e saj, veli, manteli, shamia diçka që e merr era, gjithsesi, ka greva dhe pamflete akademike për rolin e grevëthyesve në shoqërinë moderniste, tortura të klasifikuara, zoologji, piano me bisht dhe një keqkuptim masiv që kundërmon si faqja e foshnjës rreth së cilës mblidhemi të gjithë.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Berk (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928466624
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 418
  • Përmasat e librit: 140 x 205 x 20 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania