Blije këtë produkt
300 Lekë

Anglishtja në udhëtim ( Botuar nga: Vllamasi në 2009 )

Autori:  Luan Kaceli

Ky udhëzues përmban biseda komunikuese në të gjithë aspekfet e jetës dhe ka një fjaior mjaft të pasur teknik me rreth 6000 fjalë teknike në dëgët dhe profesionet më kryesore, si ekonomi, tregti, turizëm, mekanikë, mjekësi, sport, etj.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Anglisht+Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-94-26-5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 232
  • Përmasat e librit: 104 x 141 x 9 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania