Blije këtë produkt
900 Lekë

Ana me sy të gjelbër ( Botuar nga: Dudaj në 2005 )

Përkthyesi:  Guri Shyti

Milano. Mëngjes i ftohtë janari. Në funeralin e Çezare Boldranit, një njeri i pasur dhe i pushtetshëm, vështrimet e të pranishmëve janë drejtuar mbi Anën, vajzën dhe trashëgimtaren e vetme të tij. Që nga ai çast, si drejtuese e një perandorie të madhe ekonomike, gruaja do të jetë e detyruar të përballet me të kaluarën e saj, por mbi të gjitha me atë të të atit; një udhëtim nëpër kohë, ku historitë pasionante të dashurisë pleksen me ngjarje misterioze dhe dramatike. Një histori e ngjeshur, e mbushur me ngjarje mbresëlënëse dhe e treguar në mënyrë të shkëlqyer.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2005)
  • Botuar në: 2005
  • ISBN-13: 0000-000-000-00-0
  • Nr. faqe: 480
  • Përmasat e librit: 132 x 200 x 28 mm

Njihu me Autorin

Sveva Casati Modignani -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania