Blije këtë produkt
350 Lekë

Amaneti i dhelprës ( Botuar nga: Toena në 1997 )

Autori:  Gaqo Bushaka

Çmimi: 350 Lekë
Blije këtë produkt
350 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (1997)
  • Botuar në: 1997
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 224
  • Përmasat e librit: 141 x 197 x 11 mm

Njihu me Autorin

Gaqo Bushaka -

Gaqo Bushaka është një nga autorët më të suksesshëm në Shqipëri. Ka kontribuar në lëvrimin e një lloj përralle "të re" për fëmijët që e bën të pëlqyeshme dhe tepër interesante. Ka lëvruar prozën e gjatë, dhe sidomos romanin për fëmijë. Ka shkruar përmbledhjet me përralla: Arushi që ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania