Blije këtë produkt
2500 Lekë

Alienologjia ( Botuar nga: Aeditions në 2010 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Virgjil Muçi

Jashtëtokësorët dhe vizitorët nga kozmosi janë pjellë e fantazisë apo qënie reale që tashmë jetojnë midis nesh? Zbuloni të vërtetën që ndodhet mes radhëve të këtij libri.

Çmimi: 2500 Lekë
Blije këtë produkt
2500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2010)
  • Botuar në: 2010
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9995641252
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 30
  • Përmasat e librit: 260 x 350 x 23 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania