Blije këtë produkt
200 Lekë

Album. Kafshët e egra ( Botuar nga: Jonalda në 2016 )

Autori:  Zylyftar Plaku

Album me fotografi dhe njohuri elementare, shkencore e gjuhësore për fëmijë.

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Jonalda (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-158-81-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 24
  • Përmasat e librit: 242 x 162 x 2 mm

Njihu me Autorin

Zylyftar Plaku -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania