Blije këtë produkt
700 Lekë

Albert Ajnshtajn - Pikëpamjet dhe mendimet e mia ( Botuar nga: INFBOTUES në 2005 )

Autori:  Dritan SpahiuZenun Mulaj

Në këto artikuj Ajnshtajni tërheq vëmendjen për rëndësinë e aspekteve morale dhe intelektuale të shoqërisë njerëzore, për domosdoshmërinë e sigurimit të lirisë dhe të drejtave njerëzore, për rolin e intelektualëve në shoqëri, për ruajtjen dhe pasurimin e arritjeve më të mira të shoqërisë njerëzore.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2005)
  • Botuar në: 2005
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9994371029
  • Nr. faqe: 326
  • Përmasat e librit: 145 x 204 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania