Blije këtë produkt
800 Lekë

Albanologjia dhe çështja e kufinjve historikë ( Botuar nga: Turdiu në 2019 )

Autori:  Kujtim Mateli

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Turdiu (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4580 6 3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 208
  • Përmasat e librit: 142 x 200 x 18 mm

Njihu me Autorin

Kujtim Mateli -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania