Blije këtë produkt
800 Lekë

Al gomonia ( Botuar nga: Botime Fishta në 2021 )

Autori:  Mehmet Elezi

Priten njoftime për Gomonen e Madhe. Gomone me tre milionë që përplasen nepër dallgë, pa e ditur kur dhe si do të dalin në një breg. Gomone shumëmilionëshe, po të llogaritim edhe emrat e varreve e të djepeve. Eshte Al (bani)-gomonia, Shqipëria. Viktimat jemi të gjithe, të gjithë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Fishta (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928329493
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 258
  • Përmasat e librit: 136 x 205 x 23 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania