Blije këtë produkt
600 Lekë

Akademia e futbollit. Përballë Realit dhe Milanit ( Botuar nga: Botart në 2015 )

Autori:  Tom Palmer
Përkthyesi:  Artan Miraka

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2015)
  • Botuar në: 2015
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-116-91-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 160
  • Përmasat e librit: 132 x 204 x 13 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania