Blije këtë produkt
600 Lekë

Akademia e futbollit ( Botuar nga: Botart në 2011 )

Autori:  Tom Palmer
Përkthyesi:  Artan Miraka

Libri, “Akademia e Futbollit” flet për pasionin e madh që ka për futbollin djaloshi me emrin Xhek Oldfild, i cili kishte filluar të luante futboll që kur ishte ngritur në këmbë. Ëndrra e tij ishte të bëhej futbollist profesionist. Çfarë ndodh me Xhekun dhe ëndrrën e tij? Zbulojeni në këtë libër.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2011)
  • Botuar në: 2011
  • ISBN-13: 978-9928-116-11-6
  • Nr. faqe: 173
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania