Blije këtë produkt
700 Lekë

Ajo dhe të tjerët ( Botuar nga: Eneas në 2020 )

Autori:  Mustafa Tukaj

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Eneas (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 306 06 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 2020
  • Përmasat e librit: 143 x 210 x 27 mm

Njihu me Autorin

Mustafa Tukaj -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania