Blije këtë produkt
1400 Lekë

Agjenti anglez ( Botuar nga: Botimet Living në 2018 )

Autori:  Daniel Silva
Përkthyesi:  Erdi Ibro

Një pjesëtare e rëndësishme e familjes mbretërore britanike vritet në një sulm me bombë. Shërbimet Sekrete Britanike i drejtohen të vetmit person, i cili mund ta gjejë vrasësin: agjentit legjendar, Gabriel Alon. Në shënjestrën e Gabrielit është Ejmon Kuini, mjeshtër në prodhimin e bombave dhe vrasës me pagesë. Përkrah, Aloni ka ish-komandon dhe vrasësin me pagesë, Kristofer Keler, i cili i njeh mirë aktivitetet e Kuinit. Por, Gabrieli nuk e ka kuptuar ende që ka të bejë me një armik të vjetër, i cili dëshiron vdekjen e tij, më shumë se gjithçka tjetër. Shumë shpejt, ai do të kuptojë se edhe "vdekja" ka anët e saj të mira...

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 155 x 235 x 30 mm

Njihu me Autorin

Daniel Silva -

www.danietsHvaboohs.com

Shkrimtari Daniel SiLva eshte fitues i shume gmimeve dhe autor i 21 romaneve, 18 prej te cileve kane ne qender personazhin e Gabriel Alonit. Te gjithe librat e tij kane shenuar rekorde shitjesh ne mbare boten dhe jane perkthyer ne me shume se 30 gjuhe. Ai banon ne Florida, me bashkeshorten e tij, gazetaren televizive ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania