Blije këtë produkt
550 Lekë

A ke ndonjë sekret ( Botuar nga: Albas në 2017 )

Përkthyesi:  Sofiana Filipi

Sa mirë është të mbash një sekret... por nëse ky sekret të bën të ndjehesh mirë ty dhe dikë tjetër Ky është një sekret i mirë. Por, nëse ke ndonjë sekret që ty të mundon... një sekret që të shqetëson ose të frikëson... është më mirë t’a thaash dikujt që ti i beson. Ndodh që të jetë pak e vështirë t'ia rrëfesh atë mamit, babit ose mësueses. Por, është mirë të bëhesh trim dhe t'ia thuash. Sapo ta bësh këtë, do të ndihesh më mirë.

Çmimi: 550 Lekë
Blije këtë produkt
550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9989-108-72-3
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 32
  • Përmasat e librit: 239 x 239 x 3 mm

Njihu me Autorin

Jennifer Moore-Mallinos -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania