Blije këtë produkt
500 Lekë

A di të fërshëllesh Johana? ( Botuar nga: Dituria në 2017 )

Autori:  Ulf StarkAnna Hoglund
Përkthyesi:  Sokol Demaku

A di të fërshëllesh Johana? Është historia e veçantë e djaloshit Berra, i cili nuk ka gjysh dhe krejt papritur vendos të shkojë një ditë në shtëpinë e të moshuarve, së bashku me shokun e pandarë, Ulfin. At takon Nilsin, gjyshin ideal, dhe që te tre bëhen miq të ngushtë. Me ilustrime të jashtëzakonshme nga Anna Hoglund, A di të fërshëllesh, Johana është një libër interesant e prekës, klasik në shumë vende, një dëshmi e lidhjes mes brezit të ri dhe brezit të vjetër.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dituria (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-217-40-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 52
  • Përmasat e librit: 170 x 215 x 7 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania