Blije këtë produkt
600 Lekë

70 pyetje rreth selefizmit ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2018 )

Autori:  Isam Imadi
Përkthyesi:  Pa Autore

Me këtë libër modest synojmë dhe shpresojmë se do t'i hapim një dritare sado të vogël lexuesve shqiptarë, duke i zgjeruar atij horizontin me një çështje shumë aktuale se selefizmi.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928090539
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 137 x 205 x 12 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania